Kurumsal

Firmamız faaliyet süresince müşteri portföyünün istiyaçlarına uygun ve ekonomik ambalaj üretimini hedeflemiştir.Kalite ve deneyimlerini birleştirerek faaliyet göstermiş olduğu sektörde kalıcı yerini almıştır.

 

Üretimimizin her safhasında, estetik, kullanım amacına uygun üretim ve arzu edilen zamanda teslimat ilkelerinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini temel almıştır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve firmamızın imajını göz önünde bulundurarak doğru ve estetik açıdan firmanıza yakışır ürünler üretmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde de sektörde kalıcı olmayı amaçlıyoruz...


 

Vizyonumuz

1996 yılında Plastik Ambalaj sektöründe üretici olarak hizmet vermeye başlayan GENTAŞ Plastik, şuan 450m² kapalı alan olmak üzere üretimine devam etmektedir. Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kalitede ürün sunmak, günün şartlarına uygun YENILENME gücüne vakıf olma, mevcut İMAJINI devam ettirme, İŞ AHLAKINA, ÇALIŞANINA iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir.

Misyonumuz

Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki makine paktı ve uygun çevre çalışma koşullarımızı birleştirerek doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktayız. Müşterilerimize sadece kaliteli üretimle hizmet vermeyi değil, karşılıklı fikir alışverişi ile müşterilerimizin toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalar ile hedefine ulaşan sonuçları aramaktayız.